categories

Nowe produkty

Nowe produkty
Wszystkie nowe produkty

FOTEL GAMINGOWY Obrotowy Biurowy Kubełkowy +MASAŻER (Różne Kolory)

699,00 zł
Brutto
Kolor
Ilość
W magazynie

  • 100% Bezpieczeństwa Twoich zakupów 100% Bezpieczeństwa Twoich zakupów
  • Dostawa w ciągu 48h roboczych Dostawa w ciągu 48h roboczych
  • Darmowy zwrot towaru Darmowy zwrot towaru

Krzesło Fotel GAMINGOWY dla GRACZY z wbudowanym masażerem zasilanym USB

Krzesło, którego chciałby używać każdy prawdziwy gracz. A może bystra osoba pracująca w biurze, która ceni sobie wygodę i uwielbia adrenalinę oraz uczucie siedzenia na fotelu do gier.

Niezależnie od tego, co Cię napędza, nasze krzesło do gier jest najlepszym rozwiązaniem dla osób ceniących sobie wygodę połączoną z klasą i stylowym designem, takich jak Ty.

Jedno spojrzenie na krzesło, a będziesz pod wrażeniem wyglądu i sportowego dwukolorowego odcienia. Tapicerowane wysokiej jakości sztuczną skórą siedzisko krzesła jest bogato wyściełane i wygodne dzięki formowanej piance o dużej gęstości. Jest stabilne we właściwych miejscach, zapewniając odpowiednie podparcie. Wzorując się na wyścigowym fotelu samochodowym, krzesło z wysokim oparciem ma również dwa otwory w pobliżu zagłówka.

FOTEL GAMINGOWY Obrotowy Biurowy Kubełkowy MASAŻER

W górę, w dół i dookoła, Nasze krzesło gamingowe można regulować na wysokość za pomocą podnośnika gazowego i obracać o 360 ° w dowolnym kierunku. Co więcej, krzesło można odchylić do 155 ° i zablokować w pozycji trybu szybkiej drzemki. Wraz z wysuwanym podnóżkiem krzesło jest po prostu idealnym siedziskiem, które pozwala utrzymać stopy w górze podczas zasłużonej przerwy w pracy czy po ciężkich rozgrywkach.

Co więcej, krzesło jest wyposażone w zdejmowane poduszki pod głowę i oparcie, które zapewniają dodatkowe wsparcie, gdy tego potrzebujesz. Funkcja masażera umiejscowiona w poduszce dodatkowo potęguje komfort siedzenia. Ponadto, pięć podwójnych kółek umożliwia szybkie i bezproblemowe przesuwanie krzesła do miejsca, w którym odbywa się akcja i tam, gdzie jesteś akurat potrzebny.

Dane techniczne

Materiał wykonania: Eko-skóra

Oparcie fotela: 80 cm

Regulacja wysokości: Tak

Wysuwany podnóżek: Tak

Poduszka do masażu: Tak

Regulacja odchylenia oparcia: Tak, w zakresie od 90 do 155 stopni

Złącze masażera: USB (zalecane podłączenie pod komputer lub ładowarkę o niskim napięciu)

Zakrzywione podłokietniki

Bardzo grubo wyściełane siedzisko

Stabilna konstrukcja

Elementy podnośnika testowane przez SGS

Specyficzne kody

EAN13
5904044910842