Zegarek Smartwatch do Samsung Apple Sony

Indeks: 37844

199,00 zł
Brutto

Zegarek Smartwatch Metalowy do Samsung Apple Sony

Kolor
Ilość
W magazynie

  • 100% Bezpieczeństwa Twoich zakupów 100% Bezpieczeństwa Twoich zakupów
  • Dostawa w ciągu 48h roboczych Dostawa w ciągu 48h roboczych
  • Darmowy zwrot towaru Darmowy zwrot towaru

Do zafeorowania mamy:

 smartwatch iOS & Android z roku 2018.

Smartwatch- smartwatch to zegarek na rękę z niewielkim ekranem mający różne dodatkowe funkcje typowe dla smartfona, np. możliwość czytania SMS-ów, monitorowania przemierzanej trasy, aparat fotograficzny, powiadomienie wibracjami o SMS-ie lub telefonie, możliwość komunikacji bezprzewodowej itp.

Do czego służy inteligentny zegarek? Zastosowanie smartwatcha:

Wygodniejszy niż smartfon

Smartwatch może być uznany za przedłużenie smartfona lub jego wygodne uzupełnienie. Na ekranie wyświetlisz powiadomienia z aplikacji działających na telefonie. W zależności od modelu, zobaczysz całą treść wiadomości lub samą informację, co i gdzie się dzieje. Dzięki temu jesteś na bieżąco bez wyciągania urządzenia z kieszeni czy też torebki. Możesz także sterować aparatem fotograficznym czy odtwarzaniem muzyki.

Szybka reakcja

Docenisz go również, jeśli zdarza Ci się przegapić połączenie lub nie słyszeć dzwonka smartfonu. Smartwatch zawibruje na Twoim nadgarstku, gdy tylko ktoś będzie próbował się z Tobą skontaktować. Trudno to przeoczyć.

Niektóre modele umożliwiają Ci także komunikację – odpiszesz na wiadomość (dyktując treść odpowiedzi ją albo korzystając z klawiatury ekranowej) lub oddzwonisz.

Wygodne notatki

Zrobisz także szybką notatkę. Podyktujesz przypomnienie, które uruchomi się w określonym miejscu i czasie. Kończy Ci się chleb i chcesz go kupić przy okazji innych zakupów? Zapisz przypomnienie. Smartwatch na podstawie Twojej lokalizacji rozpozna, kiedy jesteś w markecie, i wtedy właśnie je wyświetli, a Ty skierujesz się w stronę regału pachnącego świeżym pieczywem.

W samochodzie

To również bardzo przydatny gadżet dla osób, które w trakcie pracy nie mogą sobie pozwolić na używanie smartfona – np. dla kierowców. Możliwość obsługiwania smartwatcha za pomocą gestów pozwala szybko odebrać lub odrzucić połączenie i rozmawiać jak przez zestaw głośnomówiący.

Podczas treningu

Smartwatche cieszą się dużym zainteresowaniem wśród miłośników sportu, dzięki wyposażeniu w funkcje fitness. Te najczęściej spotykane opcje to liczenie kroków, przebytego dystansu w kilometrach, a także spalonych kalorii. Jeśli zegarek jest wyposażony w fotosensor, możesz także kontrolować swoje tętno, czy znajduje się na odpowiednim poziomie.

Niektóre smartwatche mają także funkcje poświęcone konkretnym dyscyplinom sportu, dzięki czemu możesz dokładnie śledzić swoje postępy – np. liczbę przepłynięć długości basenu. Zanim jednak zaczniesz korzystać z niego w wodzie, sprawdź najpierw jego stopień ochrony w skali IP.

Do wyboru w 3 kolorach:

srebrny,

złoty,

czarny.

Więcej informacji o specyfikacji produktu, znajdą Państwo na zdjęciach przedmiotu.

Zapraszamy do zakupu!

37844

9 innych produktów w tej samej kategorii: